Netradiční místa

Pro inspiraci se můžete podívat na několik netradičních míst. Vaše svatební koordinátorka Vám velmi ráda poradí ohledně výběru lokality.

svatebni-koordinator-areal-garnataurus-nahledAreál Garnataurus – krásné místo na netradiční svatbu uprostřed vysočiny. Areál se nachází kousek od Ledče v hlubokém lese. Svatebčané se mohou ubytovat v hlavní budově nebo ve srubech či chatkách. Obřad probíhá venku na louce nebo na hřišti, záleží kde si snoubenci vyberou a hostina v okouzlující jídelně s krbem a pianem. Více informaci Areál Garnataurus.

muzeum-hudby-nahledMuzeum hudby -  Národní muzeum nabízí také možnost uspořádat svatební obřad v unikátních prostorách bývalého barokního kostela sv. Máří Magdalény na Malé Straně, kde nyní sídlí České muzeum hudby. Tento prostor pojme až 250 osob na obřad a nabídne netradiční prostředí pro krásné svatební fotografie. Další informace najdete na Muzeum hudby.

 

cafe-troja-svatebni-koordinator-nahledCafé Trojský zámek – Místo pro uspořádání svatební hostiny s kapacitou do 40 osob a nebo svatebního přípitku v zahradách zámku Troja. Svatební obřad můžete uspořádat ve vinici Sv. Kláry a nebo přímo v Trojském zámku, který nabízí nespočetné možnosti. Více informací najdete Café Trojský zámek

 

hard-rock-nahledHard Rock CAFE – jako pravá rockstar si budete připadat na svatební hostině v Hard Rock CAFE v samotném centru Prahy. Už přivítání bude stylové, následně Vás provedou cestou lemovanou kytarami nejslavnějších muzikantů a Vaši svatební party můžete podtrhnout vystoupením některé z osvědčených kapel. Svatební menu si vytvoříte jako pravá rocková hvězda s „ultimate rock star“ balíčkem. Pro inspiraci se podívejte na stránky Hard Rock CAFE

 

svatebni-koordinator-hotel-orlik-nahledHotel Orlík - hotel ve středních Čechách u břehu Orlické přehrady. Atmosféra nově zrekonstruovaného hotelu a areálu promění sen o pohádkové svatbě ve skutečnost. Poblíž hotelu se nachází zámek Orlík nad Vltavou, kde je možnost zařízení svatebního obřadu. Ten ale také může proběhnout přímo v areálu hotelu pod širým nebem. Postavení svatebního oblouku není problém. Slavnostní hostina může proběhnout v restauraci, salónku nebo pod širým nebem – pod krásným zákoutím starých lip. Více informací Hotel Orlík.

svatebni-koordinator-nahled Hlubočepský zámeček – svatba v lidovém staročeském stylu – netradiční a originální prostory- velká zahradní terasa, tradiční roubená chalupa či stodola. Možnost dopravy historickou tramvají či lodí a nebo můžete využít 30 parkovacích míst. Řekněte si své ANO před staročeskou kapličkou uprostřed krásného zahradního areálu pouhých 20 minut z centra Prahy. Kuchaři připraví menu dle vašich představ. Více informací na Hlubočepský zámeček 

fotka-komin-nahled Svatba na komíně – velmi netradiční místo, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Svatební obřad probíhá na ochozu, kde je dostatek místa jak pro oddávajícího, svědky a i rodiče. Svatební hostina je ideální už na zemi pod komínem. Pro uskutečnění výstupu je potřeba vše domluvit se svazem komínářů.

 

 

 

svatebni-agentura-vinicni-altan Viniční altán – svatba téměř v centru Prahy. Jedná se o nově zrekonstruovanou atraktivní kulturní památku, stojící přímo uprostřed krásné vinice, kde se může konat Váš netradiční svatební obřad. Připijete si vínem, které zraje jen pár metrů od Vás a svatební hostina se zde může také uskutečnit. Podrobnější informace najdete na stránkách Viniční altán.

 

svatebni-agentura-port-62-nahledPort 62 - sedmdesátimetrová loď přímo na Vltavě, obřad můžete uspořádat na horní terase lodi. Svatební hostinu můžete uspořádat na této terase, a nebo pokud máte více svatebních hostů než 50 osob doporučujeme využít restauraci na lodi. Pro Váš svatební večírek je nejvhodnější využít klub v podpalubí. Podrobnější informace najdete na stránkách Port 62.

 

 

 

aquapalace-praha-nahledAquapalace Hotel Prague nabízí unikátní prostředí pro nejšťastnější den Vašeho života. Manželský slib můžete složit v romantickém prostředí nedaleké Dendrologické zahrady nebo na slunečné terase blízkého zámku Průhonice. Hotel disponuje nádhernými prostory v banketovém uspořádání až pro 360 osob přímo v Aquaparku. Tým kuchařů je připraven nabídnout ty nejlepší pochoutky pro Vaše svatebčany. Podrobnější informace najdete na stránkách Aquapark

 

Vinasvatebni-agentura-nosreti-2-nahledřství Nosreti – Svatby ve vinném sklípku s bonusem pro svatebčany - svatební apartmán s výzdobou a lahví sektu. Vinařství Nosreti je středně velké rodinné vinařství v obci Zaječí na jižní Moravě. Pro svatebčany můžete připravit prohlídku vinohradu spojenou s ochutnávkou vína či blízkých památek  . Vinařství nabízí i ubytování v penzionu s kompletním vybavením v 15 nadstandartních dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojích. Podrobnější informace najdete na Vinařství Nosreti.   

svatba-v-noci-nahledVečerní svatba – Za soumraku se sjíždějí svatební hosté, pomalu kráčejí loučemi osvětlenou  cestou,  z dálky se line slavnostní hudba, vše je bohatě osvětleno svíčkami a světýlky. Večerní obřad můžete mít na zámku Kačina, který je již sám o sobě velmi romantický. Spojení zámku, soumraku, svíček a nočního osvětlení vytvoří nezapomenutelný zážitek. Podrobnější informace Zámek Kačina

svatebni-agentura-dul-michal-nahled DŮL MICHAL - zajímavé a svou atmosférou neopakovatelné prostory. Obřad se může konat v tzv. „řetízkové šatně“ a nebo ve strojovně. Toto místo Vás okouzlí a udělá vaší svatbu jedinečnou. Jako vzpomínku budete mít krásné fotky z ojedinělých prostor. Pro Vaši představu se podívejte Důl Michal.

 

svatebni-agentura-erpet-golf-nahledERPET GOLFCENTRUM - To pravé místo pro milovníky golfu. Toto centrum se nachází přímo u Vltavy, můžete sem přijet přímo lodí z obřadu a nebo uspořádat obřad vedle bazénu. Krásné místo v centru Prahy s možností doprovodného programu pro svatebčany. Možnost opečení prasete či grilování. Více informací najdete na Erpet Golfcentrum.

svatebni-agentura-vlak-nahledSVATEBNÍ VLAK – Svatba ve vlaku se určitě stane nezapomenutelným zážitkem. Svatební vlaky můžete použít jak na obřad tak i svatební hostinu. Vypravíte si svůj historický vlak, který Vás poveze místy plné romantiky.  Můžete si i objednat přepadení vlaku zbrojnoši či unesení nevěsty. Podrobnější informace najdete na stránkách - Klub železničních cestovatelů.

  

svatebni-agentura-zeleny-mlyn-nahledZELENÝ MLÝN – nově otevřeno a pouze 30 km od Prahy. Obřad je možné uspořádat venku či uvnitř v případě nepříznivého počasí. Toto místo je vhodné pro svatby do 50 osob. Najdete tam velký sál, restauraci a ubytování pro 25 osob. P, okud Vás toto místo zaujalo, další informace najdete na stránkách klubu Zelený Mlýn.

  

 

svatebni-agentura-nahled
KLEMENTINUM - svatba v komplexu Národní knihovny. Obřad přímo v Zrcadlové kapli s kapacitou až 150 osob. Možnost pořízení ojedinělých fotografii v Barokní knihovně a v Astronomické věži. U malých svateb si můžete i domluvit prohlídku pro svatebčany během Vašeho foceni. V průčelí si můžete nechat připravit přípitek a jednohubky. Parkování je pouze v omezené kapacitě, další informace na Klementinum.

 

 

GolfYachtGOLFYACHT PRAGUE - romantická svatba na jachtě na řece Vltavě. Svatební obřad je možný na přídi lodi a nebo na přistavené lodi plující směrem ke Karlovu mostu. Obřad může proběhnout pod Letenskými sady a nebo u Karlova mostu. Hostina na sluneční palubě s jedinečným výhledem na Prahu. Svatební pokoj s prosklenou koupelnou a výhledem z vířivky na Vltavu. Podrobnější informace na stránkách GolfYacht.

 

svatebni-agentura-marriage-in-the-sky-nahledSvatba v oblacích – vdávejte se v oblacích. Svatební obřad je několik desítek metrů nad zemí a hostina může být také v oblacích a nebo v otevřených stanech na zemi. Kapacita je omezená a s Vámi do oblak budou moci opravdu jen ty nejbližší. Další informace získáte na Svatba v oblacích.