Oblíbená místa

Každá svatba je jedinečná a proto Vám nabízíme výběr nejoblíbenějších míst.

villa-richter-nahled Villa Richter - Vyhlídka ve Svatováclavské vinici je ideálním místem pro svatební obřad pod širým nebem. Jedinečný výhled na historickou Prahu Vám zajistí nezapomenutelný romantický zážitek. Nemusíte se trápit nepříznivým počasím, obřad je možné uspořádat i v prostorách vily. Vila nabízí uspořádání svateb od 20 osob až do 150 osob. Více informací najdete přímo na stránkách Villa Richter

svatebni-koordinator-villa-romantica-2-nahledVilla Romantica - místo pro svatbu plnou romantiky a nádherných okamžiků. Personál pro Vás ochotně zajistí  kompletní svatební servis, včetně obřadu v jejich zahradě. A vy tak budete moci svůj svatební den prožít v klidu a věnovat se sobě a svým hostům.
Celý hotel lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den. Individuálně s Vámi naplánují a zrealizují svatbu tak, aby tento významný den byl pro všechny nezapomenutelným zážitkem. Podrobnější informace Villa Romantica

svatebni-koordinator-areal-botanika-nahledAreál Botanika – se nachází nedaleko Prahy v obci Horní Bezděkov. Svatební obřad může probíhat pod širým nebem a nebo v zajímavém interiéru. Ubytování může být zajištěno až pro 50 osob. Svatební hostina může být ve stylové restauraci nebo v zahradním zastřešeném altánu. Pro volný čas je tu bazén, malá zoo a nebo golfové hřiště. Podrobnější informace naleznete Areál Botanika.

svatebni-agentura-vanuv-statek-nahledVáňův statek Dubovice - je vhodný nejen pro svatební den, zásnuby ale i líbánky. Zkušený personál zajistí novomanželům a svatebčanům pohádkovou svatbu včetně kompletních příprav, výzdoby, obřadu, slavnosti, ubytování  až pro 100 osob, elegantní recepci v restauraci, velkolepý svatební banket a další. Veškeré informace Váňův statek.

svatebni-koordinator-hotel-erni-2-nahledHotel Ermi – je situován pouze 50 km od Prahy v obci Jince v krásném prostředí Brdské vrchoviny s výhledem na vrch Plešivec. Tento malebný hotel nabízí svatební obřad na zahradě, svatební hostinu pod širým nebem až pro 80 osob. Ubytování přímo v hotelu pro 45 osob, a další ubytovací kapacity se nachází v blízkém penzionu Eška. Více informací najdete na  Hotel Ermi.

 

chateau-mcely-nahled

ASTEN HOTELS – Chateau Mcely je synonymem luxusu a nejvyšší kvality hotelových služeb a tím pravým místem pro svatbu Vašich snů. K nabídce  patří i svatba na golfovém hřišti v Krkonoších – Grund Resort Golf and Ski nebo Hotel Savoy Špindlerův Mlýn, Hotel Bellevue v Českém Krumlově a Benešově a v neposlední řadě i Hotel Augustiniánský dům, každá z lokalit je unikátní a pomůže Vám snít sen o Vašem nejkrásnějším dnu v životě. Pro více informací klikněte Asten Hotels.

rov-20-1-nahled HOTEL GOLF – „vše na jednom místě“ nově zrekonstruovaný hotel situovaný na Praze 5 s vlastním parkovištěm a golfovým hřištěm. Obřady mohou probíhat přímo na hřišti a nebo v zahradě hotelu. Hostinu je možné uspořádat ve vnitřní nově zrekonstruované restauraci a ubytování je zajištěno v krásných pokojích za velmi příznivé ceny. Bližší informace najdete na HOTEL GOLF.

 

al-mulino-nahledAL MULINO – bývalý mlýn nacházející se v rozlehlém zámeckém parku s přírodním amfiteatrem a rybníkem. Propojení české tradice a mlynářského řemesla s italskou gastronomii. Svatební obřad může být v parku nebo v místě oslavy, restaurace je rozdělena na tři podlaží – místo je vhodné jak pro menší tak i větší svatby. Novomanželé si mohou  vylovit čerstvou rybu přímo ze sádek. Více informací najdete Al Mulino.

 

 

raj2-nahledRajská zahrada na Žižkově - areál ve svažitém terénu nad Vysokou školou ekonomickou v Praze nabízí  jezírko s umělou horskou bystřinou, obklopenou schody, které vedou k dominantě areálu s nádherným výhledem na pražské panorama – modernímu altánu. Zahrada po pěti letech od rekonstrukce rozkvétá do stále větší krásy a nabízí tak skutečně mimořádnou kulisu pro tyto slavnostní okamžiky. Více informací Rajská zahrada.

 

svatebni-agentura-kaple-andelu-straznych-nahled Kaple andělů strážných - Součástí Kláštera Zlatá Koruna ve stejnojmenné obci a poslední dobou je vyhledávaným místem pro konání svatebních obřadů při nichž lze využít několika interiérů i zahrady národní kulturní památky. Můžete uzavřít sňatky civilní i církevní. Na hostinu můžete využít prostory kláštera a nebo se přesunout do dechberoucího Českého Krumlova. Více informací Klášter Zlatá koruna.

 

svatebni-agentura-zlute-lazne-nahled Žluté lázně – Budete se cítit jako u moře, písčitá pláž s altánkem, výhled na Vltavu, originální dekorace připomínající atmosféru u moře a rozmanité prostředí Źlutých lázní. Můžete zde uspořádat pouze obřad a nebo pokud nechcete převážet hosty tak i hostinu. Kapacita je zde skoro neomezená. Více informací najdete zde - Žluté lázně.

 

svatebni-agentura-nh-hotel-nahled NH Hotel Prague – 4-hvězdičkový hotel NH Praha je jediný hotel, který má svoje dvě hotelové budovy spojené unikátní lanovkou. Z horní části si můžete užívat fantastický výhled na město a zároveň vychutnat prvotřídní gastronomii během svatební hostiny. Ubytování je možné pro více než 300 osob a Tower  Lounge bar Vám nabídne exkluzívní výběr mezinárodních nápojů a koktejlů, které si můžete vychutnat na letní terase s nádherným výhledem na celou Prahu. Bližší informace naleznete na stránkách NH Hotel Prague.

 

hotelberg-svatba-jachtklub-2012-nahledHotel Berg - Svatba na břehu Machova jezera – Staré Splavy. Na hostinu mohou hosté využít taneční parket a prostor baru Melodie (kapacita je padesát osob) navazujícího na lobby bar pro čtyřicet hostů. Hotelová restaurace stejně jako hotelové pokoje obslouží 85 klientů. Podrobnější informace najdete Hotel Berg.

 

svatebni-agentura-zoo-plzen-nahled ZOO PLZEŇ – svatba v zoo se stává stále častější volbou pro uspořádání jedinečného obřadu. V plzeńské zoo se obřady konají v asijské zahradě – krásné romantické místo vhodné pro vytvoření jedinečných fotek. Kontakty najdete Zoo Plzeń.

 

svatebni-agentura-hotel-lions-nesuchyne-nahled Hotel LIONS NESUCHYNĚ – Vesnička Nesuchyně se nachází mezi královskými městy Rakovník a Slaný. Uzavřený areál s ubytováním, restaurací, s velkým sálem a parkovacím místem. Obřady jsou venku u rybníka, v případě špatného počasí mohou být uvnitř sálu. Bližší informace najdete na Hotel LIONS NESUCHYNĚ.

 

svatebni-agentura-sacre-coeur-nahledSacre Coeur – Krásná zrekonstruovaná kaple se nachází na Praze 5. Tato odsvěcená kaple nabízí civilní obřady. Kapacita prostoru je až 250 osob, pokud byste chtěli na tomto místě mít i hostinu. Více fotografii této kaple najdete na Sacre Coeur.

 

 

svatebni-koordinator-imperial-nahled Hotel Imperial - Hotel Imperial Karlovy Vary nabízí možnost uspořádání svatby přesně podle vašich představ. Luxusní neorenesanční hotel a krásný hotelový park jsou ideální pro uspořádání romantické i moderní svatby až pro 150 hostů. Pro svatební obřad můžete využít hotelový park či sál a nebo salónek. Více informací najdete na Hotel Imperial Karlovy Vary

 

svatebni-agentura-hotel-mlyn-nahledMlýn Karlštejn – Romantický hotel se nachází na břehu řeky Berounky pod hradem Karlštejn. Najdete tam restauraci s domácí atmosférou a letní terasou, obřad bývá na přilehlém romantickém ostrově s party stanem pro 100 osob, parkoviště pro 80 automobilů, další informace najdete na Hotel Mlýn Karlštejn.

 

 

svatebni-agentura-leonaetanna-nahled Leone & Anna Restaurant – Restaurace je situovaná v centru Prahy, nachází se zde středověký sál pro uspořádání svatební hostiny s kapacitou do 40 osob, ve druhém sálu se nachází Music Bar, který je vhodný pro další zábavu po svatební hostině a hned za rohem je umístěný **** hotel pro svatební hosty za velmi příznivé ceny. Bližší informace najdete na Leone et Anne Restaurant a pro ubytování The Palace Road.

 

svatebni-agentura-cerveny-ujezd-nahledHrad Červený Újezd – Netradiční svatební obřad. Svatební hostina je umístěna ve stylových restauracích či saloncích. Pro svatebčany je možné domluvit program plný her a zábavy. Podrobnější informace najdete na stránkách Hrad Červený Újezd.