Statky a areály

Nabídka nejoblíbenějších statků a areálů – jedná se o místa, kde své hosty ubytujete, budete zde mít obřad, hostinu a i večerní párty:

svatebni-koordinator-statek-lony-nahledHotel Lony –  Hotel Lony se nachází v malebné vesničce Kozovazy, jen 12 minut cesty po dálnici D11. Hotel disponuje 32 pokoji, včetně soukromého wellness apartná s vířivkou a saunou. Nedílnou součástí je restaurace, kde si pochutnáte na vynikající české kuchyni. Čeká na Vás klidné prostředí, kde Vás přivítá starostlivý personál. Obřad se může konat v krásné zahradě s jezírky a vodopádem. Hostinu uspořádáte v salonku, restauraci či stodole. Více informací najdete Hotel Lony.

0002-nahledČernokostelecký pivovar – zájezdní hostinec, místo nacházející se v Kostelci nad Ćernými lesy disponuje několika prostory pro uspořádání hostiny, ubytováním a ojedinělým dárkem pro svatebčany v podobě zlatého moku. Kapacita na ubytování je přes 20 osob. Obřad se může konat venku před žentourem a nebo uvnitř. Na hostinu toto místo pojme až 100 osob. Bližší informace najdete Černokostelecký pivovar

 

svatebni-koordinator-mlyn-davidkov-nahledMlýn Davídkov - nachází se 40 km od Prahy v kouzelném slunečném údolí. Prostředí Mlýna Davídkov je ideálním místem, pro uskutečnění  svatby. Daný termín je rezervován vždy pouze pro jedinou svatbu, tudíž nebudete nikým rušeni. K dispozici je stylová stodola s barem a prostorem k posezení i k tanci, venkovní bazén, nádvoří či ¨hospoda¨s kamenným barem.  Kapacita na ubytování je 45 osob v hlavní budově a zbytek v depandance. Více info na Mlýn Davídkov.

svatebni-koordinator-klokockuv-mlyn-nahledKlokočkův mlýn -  v hotelu na samotě pod bájnou horou Blaník, který je jako stvořený pro nádhernou romantickou svatbu.  V rámci romantiky můžete prožít svůj svatební obřad pod 200 let starou lípou, přijet třeba na koni nebo v kočáře. Místo, které stojí za to vidět. Další informace najdete přímo na stránkách Klokočkův mlýn.

svatebni-koordinator-salabka-nahledSalabka - Restaurace, apartmány, vinařství a palírna vše pod jednou střechou v pražské Troji. Svatba v Praze ale připadáte si jako na venkově. Skvělá kuchyně čerpající z tradičních receptur ale prolínající se i gastronomickými trendy. Celkem najdete 17 plně vybavených apartmánů. Vinná réva se tam nejen pěstuje ale i zpracovává a samozřejmě na Vašem svatebním stole nesmí chybět. Více informací najdete Salabka

zbraslavska-myslivna-2-nahledZbraslavská myslivna - se přímo vybízí pro pořádání svatebních obřadů a svatebních hostin ve svých unikátně zachovalých barokních prostorách. Absolutně autentická atmosféra zámecké myslivny z 18. století bude pro svatební hosty naprosto nezapomenutelným zážitkem. Lze si tuto myslivnu pronajmout a uspořádat svatbu ve vlastní režii a nebo si nechat zajistit svatební obřad a svatební hostinu dle Vašeho přání. Další informace najdete Zbraslavská myslivna

svatebni-agentura-vanuv-statek-nahledVáňův statek Dubovice - je vhodný nejen pro svatební den, zásnuby ale i líbánky. Zkušený personál zajistí novomanželům a svatebčanům pohádkovou svatbu včetně kompletních příprav, výzdoby, obřadu, slavnosti, ubytování  až pro 100 osob, elegantní recepci v restauraci, velkolepý svatební banket a další. Veškeré informace Váňův statek.

svatebni-agentura-hotel-agnes-nahledHotel Agnes Bohdaneč - je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše a další se nachází uprostřed krásné přírody Vaří zde podle receptur z první republiky  a snaží se co nejvíce potřebných ingrediencí vychovat či vyrobit samostatně. Ubytovací kapacita je pro 30 osob a na svatební hostinu můžete počítat okolo 70 osob. Paní majitelka se o vás vždy dobře postará. Další informace najdete Hotel Agnes Bohdaneč.  

svatebni-agentura-strnadovsky-mlyn-nahledStrnadovský mlýn - leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov. Je ideálním prostředím pro uspořádání svatby. Svatební obřad může být venku a nebo uvnitř ve Staré mlýnici. Na zahradě můžete mít svatební hostinu. Pro dospělé můžete uspořádat obhlídku Francisovy turbíny a dětem můžete ukázat krmení zvířat. Více informací najdete na stránkách Strnadovský mlýn.

svatebni-koordinator-rasinky-libechov-nahledRašínky Liběchov - aréal vybudován v roce 1927. Je nádherným místem v oblasti Kokořínska určený k relaxaci a zábavě. Toto krásné místo nabízí rozlehlou zahradu s rybníčkem a včelínem, kde se mohou konat svatební obřady. Svatební hostina nabízí kapacity až pro 200 osob. V místě se nachází i bowlingová dráha a také je umožněn lov pstruhů a ubytování v romantické věži. Další informace najdete na stránkách Rašínky Liběchov.

hotel-z-louky-01-th-nahled

Hotel Ostrov, Nymburk – svatební obřad v příjemném prostředí Hotelu Ostrov v klidném lesoparku na levém břehu Labe. Možnost obřadu v budově hotelu, nebo pod širým nebem ve stínu vzrostlých stromů hotelové zahrady. Nádherná svatební tabule až pro 70 osob, v různých barevných variantách. Více informací najdete na stránkách Hotel Ostrov

svatebni-agentura-chotysany-nahledGreen Valley Chotýšany – Svatební hostiny i se slavnostním svatebním obřadem přímo v prostředí Green valley. Malé, ale i velké svatební hostiny, formou banketu, nebo uvolněné zahradní party, v přírodě, restauraci, v prostoru u venkovního bazénu. Více informací najdete přímo na stránkách Green Valley.

 

svatebni-agentura-spiritka-nahledSPIRITKA - klášterní usedlost, která se nachází cca 20 minut od centra Prahy, v klidné městské části Prahy 6 – Břevnov, vedle rozsáhlého parku Ladronka. Ubytování je možné v 19 dvoulůžkových pokojích a ve 4 apartmánech. svatební obřad se může konat v altánku na letní terase s výhledem na Prahu. Dále se zde nachází svatební sál „Konírna“. Další informace najdete na Spiritka. 


svatebni-agentura-hotel-lions-nesuchyne-nahledHotel LIONS NESUCHYNĚ – Vesnička Nesuchyně se nachází mezi královskými městy Rakovník a Slaný. Uzavřený areál s ubytováním, restaurací, s velkým sálem a parkovacím místem. Obřady jsou venku u rybníka, v případě špatného počasí mohou být uvnitř sálu. Bližší informace najdete na Hotel LIONS NESUCHYNĚ.